Vasarely Victor (1908-1997): Lanno. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomat alatt nyomtatva. Sarkaiban kartonra rögzítve, karton sarkaiban apró rajzszög ütötte lyukakkal, apró felületi sérüléssel és széle kissé foltos. 37x37 cm.