19643.
461. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
1908-1909 The Bibliophile. A magazine and review for the collector, student and general reader. Vol. 1. N. 1-6. March-August, 1908. + Vol. 2. N. 7-12. September - December, 1908. + January-February, 1909. London, "The Bibliophile". Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott félvászon-kötések, kopott borítóval, régi intézményi bélyegzésekkel.