Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 52

20435.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Bocaccio, Giovanni: Hundert Erzählungen des Decameron. I.-III kötet (teljes). Prága, é.n., Alois Hynek. Teljes és gazdagon illusztrált kiadás. Német nyelven. Kiadói szecessziós, aranyozott egészvászon kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval és gerinccel, mindhárom kötet belső kötéstábláján ex libris Dr. Fehér Vilmos János, I. kötet szennylapja kijár, II. kötet néhány lapja széle foltos, III. kötet 2 lapja kijár
20436.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Beare, Gerladine (szerk.): Short Stories from The Strand. London, 1992, The Folio Society. Angol nyelven. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, festett felső lapélekkel, címlapon ceruzás bejegyzésekkel. Többek közt H. G. Wells, Arthur Conan Doyle, Aldous Huxley, Rudyard Kipling novelláival.
20437.

Beare, Gerladine (szerk.): Short Stories from 'The Strand'. London, 1992, The Folio Society. Angol nyelven. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, festett felső lapélekkel, címlapon ceruzás bejegyzésekkel. Többek közt H. G. Wells, Arthur Conan Doyle, Aldous Huxley, Rudyard Kipling novelláival.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Ewald August König: Enterbt. Zwei Theile in einem Bande. Breslau, 1891, Schlesische Buchdruckerei, Kunst- und Verlangsanstalt vormals S. Schottlaender. Német nyelven. Félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, előzéklapon régi tüzér katonai könyvtári bélyegzővel (Offiziers-Bilbiothek des k.u.k Artill.-Regiments No. 10), kissé foltos címlappal, márványozott lapélekkel. Ritka!
20438.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Logan Pearsall Smith: The English Language. London, é.n, Williams and Norgate. Angol nyelven. 256+8 p. Modern műbőr kötésben, néhány kevés oldalon tollas és ceruzás jelölésekkel, utolsó néhány lap teteje kissé foltos, máskülönben jó állapotban..
20439.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
20440.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Hubert Selby Jr.: Last exit to Brookyln. New York,1978,Ballentine Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. + James Baldwin: If Beale street could talk. New York, 1974, Laurel Book. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20441.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
D. H. Lawrence: Lady Chatterleys lover. New York, 1959, Signet Book. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt borítóval. + Alexander Solzhenitsyn: One day in the life of Ivan Denisovich. Tranlation by Gillon Aitken. London,1971,Sphere Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
20442.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
The Autobiography of Benvenuto Cellini Bull, G.szerk. London, 1966. The Folio Society, 1966. Kiadói aranyozott műbőr kötésben.
20443.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
20444.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Pálinkás László: Bibliografia Italiana della Lingua e Letteratura Ungheresi. Roma, 1943, Instituto di Cultura Ungherese per lItalia. 64 l. Kiadói papírborítóban.
20445.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
20446.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft