20440.
461. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
1 800 Ft
4,77 EUR, 5,14 USD
Frederick Forsyth: The dogs of war. London, 1975, Corgi Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel. + Ian Flemming: James Bond: Live and let die. London, 1957, Pan Books LTD. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.