Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 52

Blaschka, Anton: Kaiser Karls IV. Jugendleben und St.-Wenzels-Legende.Weimar, 1956. Böhlau.140p + 4 kih tábla. Kiadói papírkötésben
20447.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Randóti, Miklós: Marche forcée. (Euvres, 1930-1944.) Traduit du hongrois et présenté par Jean-Luc Moreau. Paris, 2000,Phébus. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
20448.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Aus Mehemed Alis Reich. Zweiter Teil (Második kötet!). Stuttgart, 1844, Hallbergersche Verlagshandlung. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban / paperback, damaged condition
20449.

Aus Mehemed Ali's Reich. Zweiter Teil (Második kötet!). Stuttgart, 1844, Hallberger'sche Verlagshandlung. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban / paperback, damaged condition

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Evan Hunter: A horses head. A novel by - -. New York,1967,Delacorte Press. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.
20450.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Yumoto, J.M.: The Samurai Sword: Handbook Tokyo, 1971 Tuttle. Kiadói egészvászon kötésben számos illusztrációval 191p.  Thomas Dudley Cabot (1897-1995) amerikai üzletember, filantróp, CIA ügynök autográf aláírásával? /  Autograph signature of Thomas Dudley Cabot (1897-1995) American businessman, philanthropist, CIA agent?
20451.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
20452.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Makowski Juljan: Larticle 19 du pacte de la société des Nations. Varsovie, 1933. 59p. Papírkötésben
20453.

Makowski Juljan: L'article 19 du pacte de la société des Nations. Varsovie, 1933. 59p. Papírkötésben

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Ludwig Keller: Die geistigen Grundlagen der Freimaurerei und das öffentliche Leben. Jena, 1911, Eugen Diederichs. Német nyelven. 1-6. ezer. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, borítón kopásnyomokkal, címlapon régi tulajdonosi bélyegzővel és tollas névbejegyzéssel.
20454.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Paulo Coelho: Der Fünfte Berg. Zürich, 1998, Roman-Diogenes. Német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20455.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
7,43
Sherab Chödzin Kohn: The Magical Life of the Lotus-born. Illustrated by Thinley Dorji. Afterword by Dzongsar Khyentse. Boulder,2023.,Bala Kids. Kiadói kartonált papírkötés.
20456.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Demokritos oder hinterlassene Papiere eines lachenden Philosophen. Stuttgart, 1868, Riegersche Verlagsbuchhandlung. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
20457.

Demokritos oder hinterlassene Papiere eines lachenden Philosophen. Stuttgart, 1868, Rieger'sche Verlagsbuchhandlung. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, kopottas állapotban.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
Wilamowitz-Moellendorff, Fanny Gräfin von,: Carin Göring.:  Berlin, 1934. Martin Warneck, Kiadói félvászon kötésben
20458.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,39
2,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft