Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 31

20025.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00
-  St. Hilaire Jozéfa: A valódi szakácsság vagy legujabban átvizsgált és tökéletesített Képes pesti szakácskönyv. Saját sokszori kísérletek után érthetőn és pontosan leírta és kiadta: - -. Átdolgozta Vörös Mari. Huszonhatodik, a felszeldelés mesterségével, valamint a modern asztal teritésével bővített kiadás. Bp.,1881,Eggenberger (Hoffmann és Molnár-ny.), IV+432 p. Szövegközti rajzokkal. Félvászon-kötésben, sérült gerinccel, egy lap széle sérült
20026.

- St. Hilaire Jozéfa: A valódi szakácsság vagy legujabban átvizsgált és tökéletesített Képes pesti szakácskönyv. Saját sokszori kísérletek után érthetőn és pontosan leírta és kiadta: - -. Átdolgozta Vörös Mari. Huszonhatodik, a felszeldelés mesterségével, valamint a modern asztal teritésével bővített kiadás. Bp.,1881,Eggenberger (Hoffmann és Molnár-ny.), IV+432 p. Szövegközti rajzokkal. Félvászon...

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
10
Scipiades Ida: Magyar uriasszonyok szakácskönyve. Összeállitotta: ~. Veszprém, 1927. Pósa Endre ny. 271+(1)p. Szétvált fűzéssel. levált gerinccel. Horthy Miklósnénak szóló előszóval Ritka!
20027.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Soós Aladár: A diaetás konyha technikája. Előszóval ellátta báró Korányi Sándor. Bp.,[1930], Novák Rudolf, 8+309+3 p. 2. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, apró kopásnyomokkal, jó állapotban.
20028.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Magyar konyha ízei, 1-8. füzet: Ünnepi asztal, ... Mindennapi kenyerünket..., Szüretelő, Disznótoros, "Kiskarácsony, Nagykarácsony",Húsvéti teríték, Farsangi falatok, "Komatál". Szerk.: Réz Mária, Szabó Magdolna. Bp., én., Officina, 48 p.x8. Kiadói papírkötések.
20029.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Somogyi Béla, Stumpf Károlyné, Z. Tábori Piroska: A magyar háziasszony lexikona. Bp., 1936, Dante. 283 p. Sérült kiadói papírborítóban.Fűzésnél szétvált de a lapok jó állapotban
20030.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29
20031.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29
Balassa Iván: A magyar kukorica. Néprajzi tanulmány. Bp., 1960,, Akadémiai Kiadó. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Egy kihajtható táblával. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, bélyegzésekkel. Megjelent 1200 példányban.
20032.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71
Árpád Mühle: Das Geschlecht der Canna: deren Geschichte, Cultur und Anzucht temesvár, 1909. Szerzői. A Canna virág nemesítéséről írt szakkönyv 118p. Kiadói, kissé kopott papírborítóval
20033.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Tolnai Kálmán: Horgászok szakácskönyve. H.n., 1983, Ságvári Nyomda. Megjelent 500 számozott (384. sz.) példányban! Kiadói műbőr kötés. Minikönyv.
20034.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
20035.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Szabó Ernő: Szigeti Andor. Sörlexikon. Bp., é.n. Akadémiai 400p. Kiadói kartonált papírkötésben
20036.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft