- St. Hilaire Jozéfa: A valódi szakácsság vagy legujabban átvizsgált és tökéletesített Képes pesti szakácskönyv. Saját sokszori kísérletek után érthetőn és pontosan leírta és kiadta: - -. Átdolgozta Vörös Mari. Huszonhatodik, a felszeldelés mesterségével, valamint a modern asztal teritésével bővített kiadás. Bp.,1881,Eggenberger (Hoffmann és Molnár-ny.), IV+432 p. Szövegközti rajzokkal. Félvászon...
Soós Aladár: A diaetás konyha technikája. Előszóval ellátta báró Korányi Sándor. Bp.,[1930], Novák Rudolf, 8+309+3 p. 2. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, apró kopásnyomokkal, jó állapotban.
Somogyi Béla, Stumpf Károlyné, Z. Tábori Piroska: A magyar háziasszony lexikona. Bp., 1936, Dante. 283 p. Sérült kiadói papírborítóban.Fűzésnél szétvált de a lapok jó állapotban
Árpád Mühle: Das Geschlecht der Canna: deren Geschichte, Cultur und Anzucht temesvár, 1909. Szerzői. A Canna virág nemesítéséről írt szakkönyv 118p. Kiadói, kissé kopott papírborítóval
Bernhardt László: A mi szakácskönyvünk. Bp., é.n., Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Számozott, 435. (?) sz. példány! Kiadói műbőr kötés, borítón hátoldalán kopásnyomokkal. Minikönyv.