20530.
461. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
2 db ifjúsági lányregény: Bónyi Adorján: Kata nagylány lesz. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. + Marlitt E.: Aranyos Erzsike. Átdolg.: Rudnyánszky Gyula. Bp., é.n., Rozsnyai Károly. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes állapotban.