20095.
461. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Guszman József - Engel Károly szerk.: A Syphilis. Bp., 1928, Frankin, átkötött kissé sérült egészvászon kötés, restaurált címlappal, kissé sérült gerinccel, könyvtesttel.