Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 211

Benda László: Magyarország történeti geológiája a szerző rajzaival és felvételeivel. Szombathely, 1932. (Vasvármegyei Múzeum. - Ny.: Dunántúl Egyetem.) 206 [1] p. Kiadói illusztrált papírborítóban, sérült gerinccel
19108.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Marton László: Szülőföldismeret a polgári fiúiskola III. és IV: osztályában. Zemplén vármegye helytörténete. Szerencs, 1935. 8 p. DEDIKÁLT hajtásnyommal
19109.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Katona Jenő: Babits Mihály és Esztergom. 1971. 20 p.
19110.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Keller Lajos: Mindszent története 1700-1900. Az 1900-as kiadás reprintje! Szeged, 1985. Somogyi-könyvtár. Kiadói kopottas, ragasztott papírkötésben. Készült 1500 példányban.
19111.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
19112.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Winkler Pál: A kalocsai érseki főszékesegyház 1010-től napjainkig Írta - - Kalocsa, 1929. Árpád Rt. 143 l. 2 sztl. lev. Lapszámozáson belül egészoldalas képekkel (Árpád könyvek 31-33. sz. Félvászon kötésben ,az eredeti papírborító felhasználásával
19113.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Rural London. The Chalfont Country and the Thames Valley. Their Historic Landmarks and Residential Advantages. London, 1924, Great Western Railway Company. Angol nyelven. 2. kiadás. Elülső belső kötéstáblán egy kihajtható térképpel. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel, foltos és szélén sérült borítóval.
19114.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Zsoldos Géza: Ez Amerika. Bp., 1942, szerzői. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos borítóval.
19115.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Győrffy István: Nagykunsági Krónika. Bp., 1941, Turul, 1 (címkép) t.+ 180 p.+ 16 (fekete-fehér képek) t. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
19116.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Lepold Antal: Az Esztergomi Főszékesegyházi Kincstár katalógusa Budapest, 1942. Szent István Társulat. 83 p. 22 t. Kiadói papírborítóban. Néhány tábla kijár
19117.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Wien. Illustrierter Wegweiser durch Wien und Umgebungen. Wien-Leipzig, é.n., A. Hartlebens Verlag. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Térkép-melléklettel. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült borítóval és gerinccel. + 1925 Offizielle österreichische Passbeilage. Kiadói tűzött papírkötés, minimálisan foltos, 84 p.
19118.

Wien. Illustrierter Wegweiser durch Wien und Umgebungen. Wien-Leipzig, é.n., A. Hartleben's Verlag. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Térkép-melléklettel. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült borítóval és gerinccel. + 1925 Offizielle österreichische Passbeilage. Kiadói tűzött papírkötés, minimálisan foltos, 84 p.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Richard Halliburton: Varázscsizmában a Föld körül. Bp., é.n. Tolnai. Kiadói papírkötésben, kissé sérült borítóval, előzéklapokon 2 db beragasztott magyar eszparanto bélyeggel, kissé foltos címlapon magyar eszparanto bélyeg eltávolított maradványával.
19119.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft