Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 211
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2586547
19144
461
Books: Travelling, Local History
Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. csomagolt, új állapotban 3036833
19145
461
Lukás Bosela: Brezno. 1979, Vydavatel'stvo Osveta. Szlovák nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott, foltos kiadói papír védőborítóban. 3054748
19146
461
Helmut Grassner: Wels. Wels, 1989., Kellner. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 3076514
19147
461
Gay, Nick: Berlin Then and Now San Diego, 2005. Thunder Bay Press. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval 2586275
19148
461
Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. csomagolt, új állapotban 3097338
19150
461
Komárom megye a sajtóban III. 1964-1970. Válogatott repetitórium. Tatabánya, 1976.Kiadói félvászon kötésben. 306p. Csak 320pld. 3092379
19151
461
Tapolcai Ernőné (szerk.): Komárom megye a sajtóban 1945-1965 (sajtócikkbibliográfia) I-II. Tatabánya, 1969, József A. Megyei Könyvtár. Megjelent 320 példányban. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, II. kötet borítója kopott. 3053867
19152
461
Zalaegerszeg város képeskönyve. Bp., 1978, Zalaegerszeg Város Tanácsa VB. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval. 3022200
19153
461
Borsodi levéltári évkönyv V. Szerk.: Csorba Csaba. Miskolc, 1985, Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Levéltár. Kiadói félvászon kötés. 2864381
19154
461
Rudo Moric: A Magas-Tátra ormain Budapest 1953. Bibliotheca. Kiadói laza egészvászon kötésben 2184289
19155
461
Újpest Lexikon. Szerk.: Sipos Lajos, Hirmann László. Bp.,2002., Újpest Önkormányzata-Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, hiányzó szennylapokkal. Az egyik szerkesztő, Szöllősy Marianne (1957-) történész, az Újpesti Helytörténeti Gyűjtemény vezetőjének dedikációjával. 2649244
19156
461
Steve Parish: Wilderness. Steve Parisch with Tony O'Connor, Allan Fox and Pat Slater. Paddington, 1993., Steve Parish Publishing. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft