Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 211

19181.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
19182.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
19183.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
19184.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Henry M Stanley: Reise durch den dunklen Erdteil. Nach Stanleys Berichten für weitere Kreise bearbeitet von Dr. Berthold Volz. Lipcse, 1881, Brockhaus. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal és egy térképpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel, sérült gerinccel és kötéssel, borító sarkaiban kissé sérült, térkép kijár.
19185.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Ewers, Hanns Heinz: Indien und ich. München, 1915, Georg Müller. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Félvászon kötésben, gerincen található címmel feliratozott címke sérült, megerősített kötéssel, máskülönben jó állapotban.
19186.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
19187.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
19188.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Vegyes útikönyv tétel, 4 db:   Wierdl Viktor: Svájc. Utazzunk együtt!. Bp., 2009., HIbernia Nova. Kiadói papírkötés.;   Sally Bradshaw: Ausztria.; Brigid Avison: Az Ír-sziget.; Paládi-Kovács Kriszitna: Görögország Bp., 1998-2004-, Cartographia. Kiadói papírkötések.
19189.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
19190.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
19191.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
René van Nie: Amsterdam. Amsterdam, 1985, Teleboek BV. Holland nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
19192.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft