19179.
461. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
2,65 EUR, 2,86 USD
Bodor Antal dr.- Gazda István dr.: Magyarország honismereti irodalma 1527-1944. Budapest, 1984, Könyvértékesítő Vállalat. Kiadói egészvászon kötésben, enyhe sérüléssel a borítón.