19000.
461. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
15 000 Ft
Gonda Béla: Az al-dunai vaskapu és az ottani többi zuhatag szabályozása. A képek és rajzok Klösz György budapesti fényképész műintézetéből valók. Különlenyomat. Bp., 1892, Szerzői kiadás, (Fanda József-ny.), 2+89+3 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos címlappal, az eredeti borítót a címlap után bekötötték.