19085.
461. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,31 EUR, 5,71 USD
Rezsny Aurél - Medriczky Andor: Az utca rendje. Bp., 1939, (Nádor-ny.), VI+496 p. Kiadói aranyozott és ezüstözött, dombornyomott egészvászon-kötés, a cÃmlap és az elsÅ‘ néhány lap kissé szakadt, a cÃmlap kijár.