19118.
461. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 400 Ft
3,71 EUR, 4,00 USD
Wien. Illustrierter Wegweiser durch Wien und Umgebungen. Wien-Leipzig, é.n., A. Hartleben's Verlag. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Térkép-melléklettel. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült borítóval és gerinccel. + 1925 Offizielle österreichische Passbeilage. Kiadói tűzött papírkötés, minimálisan foltos, 84 p.