Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 8

Lovassy Sándor: Magyarország gerinces állatai és gazdasági vonatkozásaik. Zoológusok, mezőgazdák, erdészek, kertészek, állattenyésztők, halászok, vadászok és állatkedvelők használatára. Bp., 1927, Kir. M.Természettudományi Társulat. Szövegközti képekkel illusztrált. Újrakötött vászon kötés az eredeti borító felhasználásával
20065.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,87
25,71
9
Heltay István: A róka ökológiája és vadászata. Bp.,1989, Mezőgazdasági, 175+1 p.+4 t. (fekete-fehér táblák.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
20066.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
A vadászat kézikönyve. Szerk.: Dr. Sárkány Pál - Vallus Pál. Bp., 1971, Mezőgazdasági Kiadó. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, volt könyvtári példány.
20067.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Bertóti István: Vadászat és vadgazdálkodás. Bp.,1956, Mezőgazdaság, 299+1 p.+4 t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
20068.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
Bársony István: Erdőn, mezőn. Természeti és vadászati képek. Kiváló magyar művészek eredeti rajzaival. Bp.,[1922],Athenaeum, 276 p.+5 t. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, sérült borítóval, 3 hiányzó táblával.
20069.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
- -  Lakatos Károly: Vadászhit. A magyar vadászbabonák és hiedelmek kultusza. Bp., 1990, Népszava. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés. Az 1910-ben kiadott könyv hasonmása, Cseresnyés János utószavával.
20070.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
20071.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Jaroslav Holecek: Csendes Vadászat. Bp., 1973, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
20072.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft