Lovassy Sándor: Magyarország gerinces állatai és gazdasági vonatkozásaik. Zoológusok, mezőgazdák, erdészek, kertészek, állattenyésztők, halászok, vadászok és állatkedvelők használatára. Bp., 1927, Kir. M.Természettudományi Társulat. Szövegközti képekkel illusztrált. Újrakötött vászon kötés az eredeti borító felhasználásával
A vadászat kézikönyve. Szerk.: Dr. Sárkány Pál - Vallus Pál. Bp., 1971, Mezőgazdasági Kiadó. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, volt könyvtári példány.
Bársony István: Erdőn, mezőn. Természeti és vadászati képek. Kiváló magyar művészek eredeti rajzaival. Bp.,[1922],Athenaeum, 276 p.+5 t. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, sérült borítóval, 3 hiányzó táblával.
- - Lakatos Károly: Vadászhit. A magyar vadászbabonák és hiedelmek kultusza. Bp., 1990, Népszava. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés. Az 1910-ben kiadott könyv hasonmása, Cseresnyés János utószavával.