4 600 Ft
11,92 EUR, 13,14 USD
Dr. Thirring Gusztáv: Budapest környéke. Gyakorlati kalauz kirándulók, turisták és a természet kedvelői részére. Bp., 1900, Magyar Turista-Egyesület Budapesti Osztálya. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes állapotban, kopott, sérült borítóval, kissé hullámos lapokkal, helyenként ázásnyomokkal, néhány kijáró lappal.