Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 252
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2979399
12419
461
24000
Antique
Antik asztali vadászmintás dohányzó szett, 3 db, vadászkutya- és siketfajd díszítéssel gyufatartó és cigarettatartók, üveg betétekkel, ezüstözött bronz, kopással, 14x10x6 cm, illetve m: 8-14 cm 2979418
12420
461
24000
Antique
James Dixon & Son alpakka teafőző kanna, szecessziós stílusú elemekkel díszített, faragott fedőgombbal és esztergált markolat résszel, ezüstözött teaszűrővel, jó állapotban, m: 32 cm 2979339
12421
461
40000
Antique
Antik asztali italkínáló szett. 2 darab fémkupakos parafadugóval lezárt üveg, kulccsal zárható szerelékkel, oldalán monogrammal.16x8x28 cm 3004075
12423
461
14000
Antique
Nyolc égőhelyes díszműkovács csillárkoszorú 8 mm négyzetacélból, csavart kosaras elemekből, gyertyatartó utánzatokkal, de függesztő lánc nélkül. Elektromos szerelvényezésre vár. Matt fekete színben d: 85,5 cm 3044217
12424
461
14000
Antique
Antik art deco gyertyatartó ébenfa fogóval, gyufatartó résszel, pótolt üvegbetéttel, ezüstözött, kopott, horpadt, 11x6x9 cm 3052878
12425
461
Antique
Szecessziós alpakka ékszeres doboz, kopással, 14x10x5,5 cm 2988699
12426
461
Antique
5 db Porschinger Glass Frauenau Brilliant likőrös pohár. Jelzett 14 cm cca 1950 3074574
12427
461
Antique
Keleti témájú kézzel festett selyemkép. Üvegezett keretben 21x26 cm 3091641
12428
461
40000
Antique
Fehér női díszmagyar kompletten gyöngyös mentével, pártával, hosszú szoknyával. Korabeli állványon. 3039627
12429
461
Antique
Szecessziós parfümtartó szett, 3 db nem hozzáillő csiszolt dugós üveg tégely, ezüstözött tartón, jelzés nélkül, kopással, 23x14 cm 2844772
12430
461
Antique
Antik gyertyatartó, 2db. Antik asztali tömör bronz gyertyatartó pár, talp figurális vadállat ( nagymacska), század eleji, finom patinával,szép állapotban. 18 x12.5cm 3039638
12431
461
13000
Antique
Szecessziós bronz hamuzó, pelikán díszítménnyel, kopással, m: 15x12x14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft