Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 252

12432.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

12433.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

12434.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Gyűjtemény a Királyi Koronaékszerek sorozat 21 db klf stilizált 24K-os aranyozással is bevont miniatűr leghíresebb koronák, eredeti ékszer dísztokokban illetve leíró kis könyvvel, hibátlan állapotban
12435.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

Antik afrikai marimba, fa, részben működik, 57x34 cm
12436.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Német asztali lámpa, fa, bronz, üveg. Állítható magasságú, kis kopással, m: 57 cm
12437.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Pakisztáni bokhara kézi szövésű szőnyeg. XX. sz. eleje Régi javítással. 130x180 cm
12438.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

12439.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Szecessziós ón ékszeres doboz. Négy lábon álló téglatest alak, klasszikus szecessziós virágmintákkal díszítve. Kopással, 13x9,5x10 cm
12440.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Ovális rekeszzománc kép, fa keretbe applikálva, 4,5x3 cm, kerettel 10x8 cm
12441.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12442.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

JG Jean Goardére ón fedeles kupa. Jelzett 19 cm
12443.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft