Nyomtatványok

Tételek száma: 476

1924 A Pécsi Jótékony Nőegylet álarcos-jelmezes táncestélyére, ill. aradi és aradvármegyei egyetemi hallgatók táncestélyére szóló meghívók (2 db), Pekár Mihály (1871-1942) orvos, fiziológus, egyetemi tanár hagyatékból
17981.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1925 Román színes hímzésminta füzet, kiadva: Nagyszeben (Erdély), szép állapotban
17982.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1925 Alföldi Magvető. 1925 1. szám. Kiadja: a Tiszántúli Mezgazdasági Kamara. Debrecen, 1925., Pátria. Kiadói papírkötés, az elülső borító leszakadt. + Benne két hiányos újsággal.
17983.

1925 Alföldi Magvető. 1925 1. szám. Kiadja: a Tiszántúli Mezgazdasági Kamara. Debrecen, 1925., "Pátria." Kiadói papírkötés, az elülső borító leszakadt. + Benne két hiányos újsággal.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1925 BŐK Bolondos Ötletek Képekkel 2 db újság
17984.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1925-1934 A Független Magyarság c. bajai újság 6 db száma, vegyes állapotban
17985.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1926 Athenaeum. Új folyam. XII. köt. 4-6. füzet. Pauler Ákos közreműködésével szerk. Kornis Gyula. Bp., 1926, Magyar Filozófiai Társaság. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval, a hátsó borító levált.
17986.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1926 Nyugat XIX. évf. 4. sz., 1926. febr. 16. Szerk.: Ignotus, Babits Mihály, Gellért Oszkár, Osvát Ernő. Bp., Hungária Hírlapnyomda, 4 sztl. lev. (hirdetések)+ 290-384 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, részben felvágatlan lapokkal.
17987.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1926-1930 A Szegedi Gyorsíró c. folyóirat több évfolyamának egybekötött számai (XXII-XV. évf. + mellékletek). Kiadja: A Szegedi Gyorsírók Egyesülete. Félvászon-kötésben, túlnyomórészt jó állapotban. (Az évfolyamok hiánytalansága nincs ellenőrizve!)
17988.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1926 IV .Károly király emlékünnepe Tihanyban program 4 p
17989.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
1927 Magyar Urinők és Magyar Urak Országos Egyesületének Alapszabályai. Bp., May Nyomda Rt., 16 p., tűzött papírkötés, jó állapotban +  1926 A Magyar Urinők Egyesületének 20 éves fennállásnak munkássága 1906-1926-ig. összeállította Sárosi Béla p., tűzött papírkötés, jó állapotban 14p.
17990.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17991.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1927 Dr. Kotsis István: A szegedi fogadalmi templom környezetének rendezési pályaterve. Szóbanforgó feladat megoldására kiírt pályázaton megvett tervezet. Fekete-fehér képekkel. Fűzés nélkül, kis lapszéli sérülésekkel, 4 sztl. lev.
17992.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft