Nyomtatványok

Tételek száma: 476

18101.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1940 Pécs, A Pannonia című folyóirat VI. évfolyamának számai bekötve, Halasy-Nagy József szerkesztésében Korabeli félvászon kötésben + 1935. 7-8. szám. szerk Kastner Jenő.
18102.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1940 Erdély visszatértének alkalmából tartott ünnepség plakátja, Békásmegyer. Jó állapotban, hajtva 30x55 cm
18103.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1940 Pest és Buda látképe a Pesti Hazai Első Takarékpénztár-egyesület alapítása idejében / A Vármegyeháza, a Pesti Hazai Első Takarékpénztár-egyesület első otthona. Bp., Klösz-ny., kissé sérült, 2 sztl. lev., 23,5x16,5 cm
18104.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1940 Láthatár. Kisebbségi kultúrszemle. Külföldi magyarok és középeurópai népek szellemi életének figyelője. VIII. évf. 1940. 9., 11. és 12. száma. Kiadói papírkötés, foltos borítókkal, 12. sz. borítójának hátoldala sérült és hiányos, részben felvágatlan példányok.
18105.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1940 A Független Magyarország erdélyi, kolozsvári bevonulásáról, Horthy beszédéről tudósító száma
18106.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1941 Horthy István kormányzóhelyettes haláláról tudósító Budapesti Közlöny különszám, hozzá a Magyar Közlekedéstudományi Társaság emlékülésének meghívója Horthy István emlékére
18107.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1941 A Sajtó sajtóügyi tudományos folyóirat 5 db száma: XV. évf. 1-5. sz. Benne többek közt Vértes István: Kossuth Lajos hirlapirói pályája c. írása. Kiadói tűzött papírkötés, változó, kissé foltos állapotban.
18108.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1941 Mi a Hivatásszervezet? (Eligazítás a munkásság és a szervezők, vezetők részére). Összeáll.: Vida István. Magyar Dolgozók Népkönyvtára 2. sz. Bp., 1941, Magyar Dolgozók Országos Hivatásszervezete (Kispest, Bánsági-ny.), 16 p. Kiadói tűzött papírkötés.
18109.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1941 Budapest, eszperantó nyelvű idegenforgalmi prospektus, Stoits György által tervezett térképpel, fekete-fehér képekkel, kihajtva: 45,5x32,5 cm
18110.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1941 Nagykőrös papírhiány leküzdése tárgyában kiadott hirdetmény 66x43 cm
18111.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1941 Nagykőrös gazdasági cselédek javadalmazása tárgyában született hirdetmény 50x60 cm
18112.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft