Nyomtatványok

Tételek száma: 476

28 darab hímzés fajtáit bemutató kiadvány
18307.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Ládányi vegyes papírrégiség. Fotók, nyomtatványok, reklám, régi töredékek, stb
18308.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Egy nagy ládányi régi és ritka könyv, nyomtatvány, folyóirat töredékes, sérült, hiányos példányai. Nagyrészt XIX. sz-i kiadások, Történelem, helytörténet, jogtörténet. Több szerző által dedikált címlapokkal.  CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK
18309.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
XIX. század közepe Oktatás a Gyónásrúl. Sz. Luk. 15. Innsburck, Lith. Anstalt von Joh. Kravogl, a hátoldalán imával, 13x8 cm
18310.

XIX. század közepe "Oktatás a Gyónásrúl. Sz. Luk. 15." Innsburck, Lith. Anstalt von Joh. Kravogl, a hátoldalán imával, 13x8 cm

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Sugár János (1958): Wie kann man Austausch machen? (How tdo Swap?) 19 oldalas avantgarde kézirat sokszorosítva.
18311.

Sugár János (1958): Wie kann man Austausch machen? (How t'do Swap?) 19 oldalas avantgarde kézirat sokszorosítva.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17 db reprodukció híres festők (Inges, Manet, Puvis de Chavannes stb.) művei után. Nyomat, papír, részben jelzett a nyomaton. 42x30 cm körüli lapméretekben. Néhány lap szélén kisebb szakadásokkal és gyűrődésekkel.
18312.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
2 bontott csomag átlátszó műanyag tok, képeslapok, FDC-k, bankjegyek, fotók vagy egyéb papírrégiségek tárolására. Lindner 888P, 213x152 mm méret, 50 db (teljes csomag!) + Kobra T24, 145x95 mm méret, 77 db. Csak a csomagok voltak megbontva, a benne lévő tokok nem voltak használva.
18313.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Közepes doboznyi vegyes papírrégiség, benne kb. 200 db fotó, zsidó imakönyv, helytörténeti kiadványok, utazási prospektusok, kiállítási katalógusok, stb.
18314.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft