40 000 Ft
103,63 EUR, 114,29 USD
Bécsi történetek, 1940. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). RendezÅ‘: Bolváry Géza. Marte Harell, Hans Moser, Hörbiger Pál és mások szereplésével. Pallas fotooffset, papÃr. P. Kiss Pál grafikája, jelzett a plakáton. Lapszéli kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal. 95×31 cm. / Vintage Hungarian poster of the German movie Wiener G'schichten, slightly damaged, fotooffset on paper.