10715.
462. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
24 000 Ft
Olvashatatlan (Meinsion?) jelzéssel: Biedermeier férfi portré, 1826. Olaj, csont. Hátoldalán régi címkén francia nyelven feliratozott. Dekoratív, régi, sérült fakeretben, 7,5×5,5 cm. /