Militária Tételek száma: 169
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3048644
17545
462
15000
Military
Schüleratlas für den Gebrauch an den Schulen der Luftwaffe D. (Luft) 1227 Januar 1943 :- A német légierő iskolájában használt kiképző atlasz Berlin, Reichsministerium der Luftfahrt und Oberbefehshaber der Luftwaffe Chef des Ausbildungswesens Generalstab 7. Abteilung. Kiadói kartonált papírborítóval, kis hiánnyal a borítón, kis sérüléssel a címlapon 2890195
17546
462
Military
Katonai flaska, kopott, horpadt, m: 22 cm 3079498
17547
462
3400
Military
cca 1910 Katonatiszt (hadnagy) gyalogostiszti szablyával, nagyméretű portré, dekoratív, szecessziós paszpartuban, fakeretben, a keret kissé sérült, látható: 48x35 cm, keret: 72x55 cm 3087137
17548
462
Military
"Magyar Honvédség Dr. Radó György Honvéd Egészségügyi Központ" zománcozott fém plakett, fa alapon, 20,5x15 cm. Eredeti díszdobozban. 3087696
17549
462
Military
Vegyes papírrégiség hagyaték: fotók, régi levelek, nyomtatványok, okmánybélyeges iratok, néhány vizitkártya, stb 3106667
17550
462
Military
1975 Magyar Hadsereg evőeszköz szett. Jelzett, h: 19 cm 3087934
17551
462
34000
Military
Mannlicher 1895M bajonett, a pengén F.G.GY. gyártói jelzéssel és magyar címerrel, zománcfestett fém hüvellyel, h: 35,5 cm 3103084
17552
462
Military
Katonai makett tétel: Pestvidéki Gépgyár helikopter, ágyú, puska, géppuska, talapzatok, h: 20-47 cm, dobozban 3103098
17553
462
Military
Magyar néphadsereg műszaki ezredesi egyenruha: zubbony, nadrág. szép, megkímélt állapotban 3103100
17554
462
Military
Magyar néphadsereg műszaki ezredesi egyenruha: Kabát, nadrág, sapka. szép, megkímélt állapotban 3103101
17555
462
Military
Magyar néphadsereg műszaki ezredesi egyenruha: Zubbony, nadrág, szép, megkímélt állapotban 3103090
17556
462
Military
Magyar néphadsereg műszaki ezredesi egyenruha zubbony, kabát, esőköpeny. nadrág. Mind szép, megkímélt állapotban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft