1934 Minerva ügyvédi zsebnapló. Az 1934. évi Minerva-féle ügyvédi határidőnapló zsebkiadása. Szerk.: Dr. Pajor Rezső. IX. évf. Bp., Minerva-ny. 2 db melléklettel. Egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kitöltetlen.
1935 Kárpátalja. Független, pártonkívüli, demokratikus hétfői hetilap. Szerk.: Nádas József, Kiss László. 1935. ápil. 8., II. évf. 15. sz. Berehovo (Beregszász), Haladás-ny., 4 p.
1935 Meghívó a Budapesti Borbély és Férfifodrász Ipartestület által 50 éves fennállásának megünneplésére rendezett jubileumi fodrász bálra, 4 sztl. lev. + A szakmai verseny programja, 16 p. + Vienna tartósondolálás reklámlap