1868 Borsod. Miskolczi értesítő. II. évf. 32-50. számok. 1868 augusztus-december Miskolc, Rácz Ádám-ny. Mind a 18 szám jó állapotban. Az első számban Tompa Mihály gyászhírével
1875 Borsszem Jankó c. élclap két számának töredékéből összeállított újság: 1875. április 4-i szám első, és utolsó két lapja + 1875. március 28-i szám 3-10. oldalai (oldalszámozást tekintve kiegészítik egymást). Sérült állapotban.
1875 A székely-udvarhelyi róm. kath. főgymnasium tudósítványa az 1874/5-iki tanévről. Székelyudvarhely, 1875, Becsek D.-ny., (20) p. Papírkötésben, kis sérülésekkel, helyenként szamárfüles, körbevágott lapokkal.
cca 1877-1968 vegyes nyomtatvány és különlenyomat tétel, össz. 20 db, klf. témákban (történelem, kommunista propaganda, biológia, földrajz stb.). Részben sérült, hiányos és foltos.
1878-1892 Budapesti Közlöny 2 db száma, 1878. febr. 14. és 1892. okt. 23. (a kolerajárvány idejéből, "Fertőtlenitve!" felirattal), kis lapszéli sérülésekkel
1879 Szabályrendelet a budapesti állami polg. isk. tanító- és tanítónőképezdékben tartandó felső nép- és polgári iskolai tanítók és tanítónők képzési vizsgálatáról. Bp., 1879. MAgyar. Kir. Egyetemi könyvnyomda. 9 p Firkákkal