1920-1921 Kelet. Irodalmi és kritikai lap. Főszerk.: Baráthosi Balogh Benedek, Kerecseny János. II. évf. 1-2. sz. 1920. okt. 7., III. évf. 8-9. sz. (x2.) Az egyik borítója szakadt.
1923 Magyar lányok. XXIX. évf. 1-36. sz. 1924. jan 1. -dec 20. Szerk. Tutsek Anna. Képes lap fiatal lányok számára. [Bp., Singer és Wolfner], 5-46,49-576 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, az elején néhány lap hiánnyal (közte az évfolyam és az 1. szám címlapja), egy lap hiánnyal (47/48 p.), szakadt, sérült lapokkal, restaurált lapokkal, de ezek között hiányos és sérült is van (275-2...
1924 Magyar lányok. XXX. évf. 1-36. sz. 1924. jan. 1. -dec. 20. Szerk. Tutsek Anna. Képes lap fiatal lányok számára. Bp., Singer és Wolfner,4+580 p. Kopott félvászon-kötésben, restaurált lapokkal, egy lyukas lappal, egy lap sarkán hiánnyal.
Magyar Bibliofil Szemle. 1925. Évnegyedes folyóirat. Szerkeszti Dr. Dézsi Lajos-Síkabonyi Antal. II. Évf. 1-2 szám. Összesen két évfolyam, 5 szám jelent meg. Kiadói papírborítóval Ritka!
1927 Literatura almanachja. Beszámoló a szellemi életről. Bp., 1927, Lantos. Általános magyar könyvjegyzék második bővített és javított kiadásával. 806 p. Kiadói félvászonkötés, kissé sérült gerinccel, foltos gerinccel és borítóval, kissé sérült kötéssel.
1928. Bécs és Alsó-Ausztria. Borítóterv: Hermann Kosel. / Wien und Niederösterreich. Bécs és Alsó-Ausztria szövetségi tartományok idegenforgalmi bizottsága. / Fremdenverkehrskommission der Bundesländer Wien und Niederösterreich. Sérült borítóval. / Mit beschädigtem Einband.
1928 Vasutasok Jótékonysági Országos Egyesülete alapszabályai (egyben tagsági igazolvány). Bp., 1928, Budai Ny., 40 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos.