Jaeger Le Coultre Atmos asztali óra 528-8 szerkezettel Aranyozott tok, üveg oldalakkal. Az óraszerkezet felhúzást nem igényel. A szerkezet hátán található tartály klóretán gázt, egy membránt és egy spirálrugót tartalmaz. A gáz a hőmérséklet legapróbb változására tágul vagy szűkül, ezzel mozgatva a membránt. 1 Celsius-fok hőmérséklet-változás hatására a szerkezet 48 órányi járástartalékot képez cca...
Glashütte GUB Spezimatic 26 Rubis Made in GDR mechanikus vintage férfi karóra 855433 goldplaque. Automata szerkezettel, működik, bőr szíjjal, baloldalon kis sérülés a tokon. d: 35 mm