Dél-Korea 1994. "Philakorea - Bélyeg Világkiállítás" kétoldalas, névre szóló jelzetlen Ag(?) emlékérem fa dísztokban (159,38g/60mm) T:AU (eredetileg PP) apró ph. South Korea 1994. "Philakorea - World Stamp Exhibition" double-sided, unmarked Ag(?) commemorative medal with name in wooden case (159,38g/60mm) C:AU (originally PP) small edge errors
Finnország 1961. "75 éves a Postatakarékpénztár" kétoldalas bronz emlékérem (32mm) T:AU Finland 1961. "The Postal Savings Bank is 75 years old" double-sided bronze commemorative medal (32mm) C:AU
Franciaország 1820. "Dieu nous l'a donné (Isten adta nekünk )" bronz emlékérem Bordeaux hercegének születése alkalmából. Szign.: Raymond Gayrard (38mm) T:XF,VF ph, patina France 1820. "Dieu nous l'a donné" bronze medallion commemorating the birth of the Duke of Bordeaux. Sign.: Raymond Gayrard (38mm) C:XF,VF edge error, patina
Franciaország 1908. "Emile Levasseur" bronz plakett hiányos tokban. Szign.: J. C. Chaplain (71x55mm) T:AU France 1908. "Emile Levasseur" bronze plaque in incomplete case. Sign.: J. C. Chaplain (71x55mm) C:AU
Franciaország 1937. "Nemzetközi Kiállítás - Művészet és Technológia - Párizs / Ötvös" aranyozott bronz emlékérem. Szign.: Edmond Henri Becker (32mm) T:AU ph, apró karc France 1937. "Exposition Internationale - Arts et Techniques - Paris / L'orfevrerie" gilt bronze commemorative medallion. Sign.: Edmond Henri Becker (32mm) C:AU edge error, small scratch