Oroszország / Tatárföld DN Tatárföld nevezetes építményeit ábrázoló, peremen jelzett Ag emlékérmek (6xklf) kapszulában, eredeti fa dísztokban (31-32g/db /0.925/38mm) T:PP közte patina, ujjlenyomat, folt, kis karc Russia / Tatarstan DN 6xdiff hallmarked on the edge Ag medallion set depicting the notable buildings of Tatarstan, in capsules, in their original, decorative wooden case, (31-32g/pc /0.92...
Románia 2000. "Temesvári Kiállítás 2000 - Az első postabélyeg 150 éves évfordulójára / Temesvári Bélyeggyűjtő Egyesület" kétoldalas, román nyelvű aranyozott fém emlékérem (48mm) T:AU (eredetileg PP) Romania 2000. "Timisoara expo 2000 - 150 ani de la utilizarea primei marci postale / Asociatia Filatelica Timisoara" gold plated commemorative medallion (48mm) C:AU (originally PP)
Svájc DN "Svájci hadtörténet /Morgarten csata 1315. november 15" ezüstözött emlékérem kapszulában (40mm) + "Svájci hadtörténet / Csata a Berezinán" ezüstözött emlékérem kapszulában (40mm) T:PP Switzerland ND "Schweizer Militärgeschichte / Schlacht am Morgarten 15. November 1315" silver plated commemorative medallion in capsule (40mm) + "Schweizer Militärgeschichte / Krieg an der Beresina 26-28 Nov...
Szovjetunió 1976. "20 éves a KGST / Wroclaw" ezüstpatinázott emlékérem dísztokban (69mm) T:AU Soviet Union 1976. "20 years of KGST / Wrocław" silver patinated commemorative medal in decorative case (69mm) C:AU
Szovjetunió 1983. "50 éve a szovjet tudományos és pedagógiai alkalmazottak rendszerében / A Szovjetunió Minisztertanácsának Legfelsőbb Tanúsítási Bizottsága" bronz emlékérem műanyag tokban (60mm) T:AU Soviet Union 1983. "50 years in the system of Soviet scientific and pedagogical employees / Supreme Certification Committee of the Council of Ministers of the USSR" bronze medallion in plastic case (...
Szovjetunió 1986. "Helmholtz Moszkvai Szembetegségek Kutatóintézetének 50. évfordulója 1936-1986" bronz emlékérem (56mm) T:UNC Soviet Union 1986. "The 50th Anniversary of the Helmholtz Moscow Research Institute of Eye Diseases 1936-1986" bronze commemorative medallion (56mm) C:UNC