10838.
463. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
Borbély jelzéssel: Csendélet, 1958. Olaj, vászon, sérült, javított, dekoratív fakeretben, 70,5×50 cm