10886.
463. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
6 500 Ft
16,84 EUR, 18,57 USD
Eivok jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. DekoratÃv, régi, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 17,5x12 cm