11031.
463. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
4 200 Ft
10,88 EUR, 12,00 USD
Jelzés nélkül, össz. 10 db rajz: Utcarészletek, vízparti tájak, portrék. Ceruza, tus, kréta, papír. Egyik lap széle sérült. 30x22 cm körüli méretekben.