10789.
463. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Olvashatatlan (Veress?) jelzéssel, feltehetÅ‘en erdélyi magyar festÅ‘: Havas táj. Akvarell, papÃr, üvegezett fakeretben, 33×27 cm