10914.
463. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Olvashatatlan jelzéssel, 2 db mű: Vitorlások és vízparti táj. Ceruza, akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 17,5×10,5 cm.