10955.
463. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel: FelhÅ‘s táj, 1926. Olaj, karton, apró felületi sérüléssel. 21,5x31 cm. DekoratÃv, kissé sérült fakeretben.