10926.
463. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
17 000 Ft
44,04 EUR, 48,57 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Virágos udvar. Olaj, vászon, javított. Dekoratív, szecessziós, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 54x71 cm