10923.
463. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XXI. sz. eleje: Oktogon, Budapest. Akvarell, papír, kissé laza paszpartuban, 41x58,5 cm.