10971.
463. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
24 000 Ft
62,18 EUR, 68,57 USD
Olvashatatlan jelzéssel, magyar festű, működött a XX. sz. elején Sopron főtere. Olaj, vászon, keretben. 55x70 cm