Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 281
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2709534
10887
463
4400
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Lengyel jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír, 72x57 cm 2786254
10888
463
Jánossy jelzéssel: Kacsák. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 37x50 cm 2881664
10889
463
Banksy: Er.... Jelzés nélkül. Ofszet, papír. 30x42 cm 2881658
10890
463
Banksy: Happy Choppers. Jelzés nélkül. Ofszet, papír. 30x42 cm 2956349
10891
463
Stefano jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Olaj, vászon. 50x40 cm. 2945732
10892
463
Zórád Géza jelzéssel: Der K. u. k. Hundsfotograf. Ceruza, papír. Üveg mögött. 24x30 cm 2935640
10893
463
Szűcs V jelzéssel (paszpartu által takarva): Furulyázó. Rézkarc, papír, foltos. Üvegezett fakeretben. Paszpartu sérült. 23x17,5 cm. 2905892
10894
463
K... ? jelzéssel: Balaton. Olaj, karton. Üvegezett keretben. 19x29 cm 3053899
10895
463
Sandro jelzéssel: Vitorlás. Olaj, vászon. 25x15 cm 3053662
10896
463
W. Z. jelzéssel: Varrogató hölgy portréja. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 37,5×27,5 cm 3097817
10897
463
Meleg (?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost, 60×80 cm. Dekoratív fakeretben. 3097975
10898
463
7500
Farkas M jelzéssel. Csendélet, 1957. Olaj, karton. Szélén apró sérüléssel. Fakeretben. 51x38 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft