Papp Oszkár (1925-2011): Fejkonstrukció IV, 1970. Vegyes technika, smirglipapír, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Kissé kopott fakeretben. 45×41,5 cm
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Táncoló csont pár, 2010-2022. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, próbanyomat, lapméret: 83×60 cm. Lap alján a művész szárazpecsétjével.
Gaál József (1960-): "Machine á terre" - Földszerszám, 1990. Litográfia, papír. Jelzett, művészpéldány EA XVI./XVI. számozással. 38,5×53,5 cm cm / Litograph on paper, signed, artist's proof EA XVI./XVI.
Lantos Ferenc (1929-2014): Geometrikus kompozíció, 1970-es évek. Tus, papír. Hátoldalán hagyatéki pecséttel. 18,5x18,5 cm. Üvegezett fakeretben. / ink on paper, with estate stamp on the reverse, framed
Mengyán András (1945-): Elhajló 12D tér, 2016. Magas minőségű C-print, papír, jelzett a hátoldalán. 50x40 cm. Üvegezett fakeretben / András Mengyán (1945-): Bended 12D space, 2016. High quality c-print on paper, signed on the reverse. Framed. 50x40 cm