3 200 Ft
8,29 EUR, 9,14 USD
Endrédy Sarolta (?-?), XX. sz. közepe: Csecsemő születésnapi torával és kutyával, 1947. Akvarell, tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×17 cm.