40 000 Ft
103,63 EUR, 114,29 USD
Hanns Diehl (1877-1946): Vízparti táj. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Javított, kissé sérült. 66,5x95,5 cm. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / oil on canvas, signed, slightly damaged, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!