10428.
463. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák
6 500 Ft
Legány Zoltán (1911-1993): KÅ‘szeg, Fürst S. utca, 1965. Akvarell, papÃr, jelzett, paszpartuban. FeltehetÅ‘en kiállÃtva: Magyar ÉpÃtÅ‘művészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállÃtás, 1989. 32,5×24 cm