Vogel Eric (1907-1996): Párizsi forgatag, 1980-as évek. Vegyes technik... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/463/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1000001/Vogel-Eric-1907-1996-Parizsi-forgatag-1980-as-evek-Vegyes-technika-papir-Jelzett-55x38-cm~II3090411
3090411
10022
463
30000
Kikiáltási ár:
30 000 Ft 79,58 EUR , 85,71 USD
Leírás: Vogel Eric (1907-1996): Párizsi forgatag, 1980-as évek. Vegyes technika, papír. Jelzett. 55x38 cm. Üvegezett fakeretben.
: nagy_andras