Mark (Márkus), Anna (1928-): Kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (19/40). 45,5x34 cm / serigraphy on paper, signed, numbered (19/40)
Richard Mortensen (1910-1993): Kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, Galerie Denise René kiadása 1964, üvegezett fakeretben, 19x18,5 cm / serigraphy on paper, unsigned, edited by Galerie Denise René 1964, framed
Máttis Teutsch (Mattis-Teutsch) János Linoleum-albuma. Az eredeti album MA kiadás. Facsimile kiadás, készült 100 számozott példányban (számozatlan példány). Pesti Műhely - Forma 5. Szerigrafia (szitanyomat). 1983. 6 db szerigráfia (12 lappal lenne komplett), 23x33 cm (lapméret). Eredeti, kissé sérült kiadói karton tokban. G/ János (Hans) Mattis-Teutsch Linoleum-album. The original album MA edition...