20042.
463. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Fülep Lajos: Magyar művészet. Művészet és világnézet. A művészettörténet forrásai. Bp., 1971, Corvina. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Fülep Lajos emlékkönyv. Cikkek, tanulmányok Fülep Lajos életéről és munkásságáról. Vál., szerk., a jegyzeteket és a bibliográfiát összeáll.: Tímár Árpád. Bp., 1985, Magvető. Kiadói műbőr-kötés, a borítón apró sérülésekkel.